Rīgā, Bruņinieku 28

Atsauksmes

Piegāde  |  Garantija  |  Apmaksa  |  Ražotāji  |  Atsaukmes  |  Kontakti

Mareks Osovskis            

Mareks Osovskis
LOV fizioterapeits, MTC instruktors Latvijā:

CureTape kinezioloģiskos teipus savā praksē jau izmantoju kopš 2006.gada. Esmu izmēģinājis daudzus ražojumus, bet tās augstās kvalitātes un materiāla dēļ esmu vienmēr atgriezies pie pirmsākuma. Svarīgs faktors ir līme un materiāls, no kā ražotas šīs lentas, jo būtiski, lai ārstniecības procesā klientiem nerasties alerģiska reakcija un pēc uzlīmēšanas viņš atgrieztos.
Rehband ortozes es iesaku augstas klases sportistiem, jo tās īpašais materiāls palīdz sportistiem sasniegt augstvērtīgāku rezultātu, īpaši to sildošo efekta rezultāts ir patīkams svarcēlājiem un spēkavīriem, kuriem ir būtiski uzturēt muskuļus tonusā ilgākā laika posmā, kad nepieciešams gaidīt savu nākamo uznācienu.
Rehband produkciju var izmantot ne tikai sportisti, bet arī ikdienas cilvēks, fiksējot dažādas traumu radītus sarežģījumus. Potīšu sargi, muguras, funkcionālais (jeb kompresijas) apģērbu ir produkti kurus ikdienas fiziskajās aktivitātēs var lietot jebkurš cilvēks, jo piedāvātais komforts un siltuma efekts palīdzēs padarīt treniņu patīkamu.”

 Wilma Waters 

 

Wilma Waters
(fizioterapeite un tūskas terapeite no Nīderlandes) par limfatisko teipošanu:

„Pacientu atsauksmes ir pārsteidzoši pozitīvas. Palielinās limfas cirkulācija, pie tam arī saistaudi paliek daudz mīkstāki, un, izmantojot īpašu rētu teipošanas tehniku, proti, vienmērīgi uzliekot teipu uz rētas (pēc radioterapijas), ir iespējams sasniegt lielisku uzlabojumu. Sāciet to lietot!”

 Māris Štrombergs

Māris Štrombergs
2008.gada Pekinas Olimpisko spēļu čempions, 2008.gada Pasaules čempions

„Pēc kritiena 2010.gada ABA posma sacensībās, kinezioloģiskie teipiem bija liels nopelns rehabilitācijas procesā, jo svarīgi bija ne tikai kaulu saaugšana, bet ārstnieciskais process un ilgums – šie ārstnieciskie plāksteri to arī dara. CureTape lentas izmanto LOV fizioterapeits Mareks Osovskis un tās pareiza iedarbība ir palīdzējusi manā atjaunošanās procesā. Kinezioloģiskos teipus var izmantot ne tikai traumu gadījumā, bet arī veicot ikdienas treniņdarbu, kad pēc smaga treniņprocesa muskuļiem ir nepieciešams palīdzēt atbrīvoties.”

Viktors Ščerbatihs 

Viktors Ščerbatihs
2008.g Pekinas Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs
2004.g. Atēnu Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs,
5-kārtējs Eiropas čempions
Vairākkārtējs Pasaules čempionāta medaļu ieguvējs

"Rehband produkciju izmantoju jau daudzus gadus. Tās kvalitātes un izturības ziņā neesmu līdz šim neko labāku atklājis, tādēļ katrās sacensībās lietoju šos sargus, kas dod papildus drošību, veicot mēģinājumu, kur svarīgi ir mirkļa efekts.
Vairākus gadus arī izmantoju kinezio teipus treniņprocesā un ārstējot dažādas mikrotraumas, it īpaši teipojot ceļus, kuri gadu laikā ir nolietojušies un prasa pēc palīdzības.”


load(362); $state_code = $region->getCode(); echo $state_code; */ ?>