Rīgā, Bruņinieku 28

Par mums

Kompānija SIA „Leader Pro” dibināta 2010.gadā maijā. Mūsu galvenie darbības virzieni ir balstīti uz cilvēku speciālo vajadzību nodrošināšanu, rehabilitācijas precēm un ortozēm. Pamatojoties uz iepriekš izstrādāto koncepciju, laika gaitā esam kļuvuši par vairāku pasaules vadošo kompāniju oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā un Baltijas valstīs.

SIA „Leader Pro” ir Nīderlandes kompānijas FysioTape B.V (Kinezioloģiskie teipi) oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs, Nīderlandes kompānijas Match-U (preces rehabilitācijai) oficiālie pārstāvji Latvijā, zviedru kompānijas Otto Bock Healthcare GmbH “Rehband Sport” (ortozes un funkcionālais apgērbs) oficiālie pārstāvji Latvijā, Mueller (sporta teipi). 

2012.gada februārī plašākai auditorijai ir pieejama jauna interneta vietne fiziocentrs.lv, kur var iegādāties mūsu produkciju un iepazīties ar mūsu darbības virzieniem. Kā arī domājot par klientu labklājību, esam nomainījuši telpas, kuras ir daudz lielākas un funkcionālākas.

Mūsu jaunā adrese ir Rīgā, Bruņinieku ielā 28, kur šobrīd ir pieejama sporta (vingrošanas) zāle, masāžas kabinets, ģērbtuves un tirdzniecības zāle. 

Esat laipni aicināti apmeklēt mūsu fiziocentru, kur profesionālu fizioterapeitu vadībā varēsiet relaksēties pēc saspringtas darba dienas vai arī atgūties pēc ikdienā vai sportojot gūtajām traumām.

Mareks Voļskis
Leader PRO, SIA
valdes loceklis

Fizioterapeiti

Mareks Osovskis
Mareks Osovskis / FIZIOCENTRS   

 

Raivis Vovers
Raivis Vovers / FIZIOCENTRS   

 

Sigita Dīcmane
Sigita Dīcmane / FIZIOCENTRS   

Ilze Zeļģe
Ilze Zeļģe / FIZIOCENTRS   

Līga Šmite

Evija Kreišmane
Evija Kreišmane / FIZIOCENTRS

load(362); $state_code = $region->getCode(); echo $state_code; */ ?>