Rīgā, Bruņinieku 28

Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana – pielieto pie mugurkaula saslimšanām (traumatiskām vai deģeneratīvām), ekstremitāšu locītavu traumām vai deģeneratīvām saslimšanām, sievietēm pirmsdzemdību vai pēcdzemdību periodā, kā arī lai uzlabotu vispārējo attīstību un nostiprinātu sirds - asinsvadu sistēmu un elpošanas sistēmas.


Koriģējošā vingrošana – ar vingrojumiem labot dažādas ķermeņa deformācijas (mugurkaula, krūškurvja, kāju u.c. deformācijas), kā arī aizkavēt to veidošanos. Ar koriģējošo vingrošanu deformācijas var labot tikai sākumstadijās. Vēlākās stadijās tā tikai aizkavē deformāciju progresēšanu. Vislabākie panākumi koriģējošajai vingrošanai ir bērnībā un jaunībā. Koriģējošā vingrošana iedarbojas ne tikai lokāli, tā labvēlīgi ietekmē visu organismu. Stājas simetriju (piem., apaļu vai plakanu muguru) un I pakāpes skoliozi (mugurkaula izliekums uz sāniem) sekmīgi ārstē ar speciāliem vingrojumiem, kas novērš kaulu deformāciju un nostiprina muskuļus. II un III pakāpes skoliozi ar koriģējošo vingrošanu var aizkavēt tās tālāku attīstību. Dažādas krūškurvja deformācijas (it sevišķi krūškurvja šķērsieliekumu) var koriģēt, nostiprinot attiecīgās muskuļu grupas, kā arī lietojot speciālus elpošanas vingrinājumus un masāžu. Koriģējošo vingrošanu lieto plakanās un greizās pēdas labošanā.


Senioru vingrošana - palīdzēs Jums uzturēt kustības dažādās ķermeņa locītavās, uzlabojās asinsrite pēdās un rokās, tiek uzlabots līdzsvars un koordinācija. Nodarbība paredzēta visiem senioriem, kas vēlas kustēties un vingrot! 
 

Ja vēlaties pieteikties uz masāžu, vai izmantot mūsu fizioterapeita pakalpojumus, lūdzu, iepriekš sazināties ar mums pa tālruni 66966422, lai vienotos par pieņemšanas laikiem.

load(362); $state_code = $region->getCode(); echo $state_code; */ ?>