Rīgā, Bruņinieku 28

Funkcionālais treniņš TRX

TRX Funkcionālais treniņš

Vēsture

Kompānija “Fitness Anywhere” ir izveidota 2005. gadā, tās dibinātājs ir Rendijs Hetriks, izbijis profesionāls karavīrs no ASV Jūras kājniekiem. Kompānija izstrādā oriģinālus, inovatīvus un kvalitatīvus produktus – treniņu programmas, konceptus, aksesuārus gan profesionāliem sportistiem, gan fitnesa speciālistiem un viņu klientiem, kā arī ASV armijas vajadzībām. Pazīstamākais no tiem – TRX Suspension Trainer, universāla un mobila treniņsistēma, revolūcija fitnesā, jo maina ierasto veidu, kā sportisti var trenēties sacensībām, karavīri savam kaujas uzdevumam, un fitnesa treneru klienti saviem mērķiem. 

Kas ir TRX?

TRX piekares treniņsistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā kā "smagums" tiek izmantots sava ķermeņa svars. Veicot pat ļoti vienkāršus vingrinājumus, ir jānotur ķermeņa poza un stabilitāte, kas savukārt liek darboties dziļajai muskulatūrai, tādēļ treniņš ir īpaši efektīvs. TRX ir ļoti populārs ASV un visā pasaulē, treniņsistēma tiek pielietota augsta līmeņa sportistu, sporta komandu, armijas treniņam, fizioterapijā, kā arī grupu nodarbībās un personāltreniņos fitnesa klubos. Sākotnēji tā tika radīta ASV Jūras flotes karavīru fiziskās sagatavotības nodrošināšanai, kad persona dienesta laikā ir nošķirta no ārpasaules, piemēram, zemūdens kuģī vai tuksnesī. 

 

Mūsu centrā TRX nodarbības pasniedz fizioterapeiti, kuri ir sertificēti TRX pasniedzēji.  

Ja vēlaties pieteikties uz masāžu, vai izmantot mūsu fizioterapeita pakalpojumus, lūdzu, iepriekš sazināties ar mums pa tālruni 66966422, lai vienotos par pieņemšanas laikiem.

load(362); $state_code = $region->getCode(); echo $state_code; */ ?>